ImpressionFineer FF840 Noten Amerikaans Gelakt Kantfineer
Finished collectie
Kies een afmeting
24 x 0,6 mm, 50 m
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | ImpressionFineer |
| Serienummer | FF840 |
| Serienaam | Finished |
| Houtsoort | Noten Amerikaans |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 24 x 0,6 mm, 50 m |
| Dikte | 0,6 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 3 kg |
| Artikelcode | 8500-009-953 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!