ImpressionFineer FA128 Eiken Crack Old Kantfineer
Advanced collectie
Kies een afmeting
24 x 1 mm, 50 m
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | ImpressionFineer |
| Serienummer | FA128 |
| Serienaam | Advanced |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur | Naturel |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 24 x 1 mm, 50 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Artikelcode | 8500-009-902 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!