EGGER W980 ST7 Platinawit ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | W980 |
| Structuur A-zijde | ST7 Smoothtouch Fine Pearl |
| Serienaam | Platinawit |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 2 mm, 75 m |
| Dikte | 2 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 9016 |
| Artikelcode | 8500-003-486 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!