EGGER W1100 PM Premium Wit ABS Kantenband
Kies een afmeting
43 x 1 mm, 75 m
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | W1100 |
| Structuur A-zijde | PM PerfectSense Premium Matt |
| Serienaam | Premium Wit |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 43 x 1 mm, 75 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 9003 |
| Artikelcode | 8500-003-177 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!