EGGER U999 PM Zwart ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | U999 |
| Structuur A-zijde | PM PerfectSense Premium Matt |
| Serienaam | Zwart |
| Kleur | Zwart |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 43 x 1 mm, 75 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 9005 |
| Artikelcode | 8500-003-174 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!