EGGER H3409 ST38 Thermo Lariks Bruin ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | H3409 |
| Structuur A-zijde | ST38 Feelwood Pinegrain |
| Serienaam | Thermo Lariks Bruin |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 43 x 2 mm, 75 m |
| Dikte | 2 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Artikelcode | 8500-004-374 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!