EGGER H1367 ST40 Casella Eik Natuur licht ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | H1367 |
| Structuur A-zijde | ST40 Feelwood Oakgrain |
| Serienaam | Casella Eik Natuur licht |
| Productsoort | ABS kantenband |
| Houtsoort | Eiken |
| Kleur | Bruin |
| Afmetingen | 33 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 2.5 kg/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Decor type | Houtdecor |
| Artikelcode | 8500-022-352 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!