EGGER H1307 ST19 Warmia Notelaar Bruin ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | H1307 |
| Structuur A-zijde | ST19 Deepskin Excellent |
| Serienaam | Warmia Notelaar Bruin |
| Productsoort | ABS kantenband |
| Houtsoort | Notelaar |
| Kleur | Bruin |
| Afmetingen | 33 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 2.5 kg/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Decor type | Houtdecor |
| Artikelcode | 8500-022-348 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!