EGGER F424 ST10 Linnen Taupe ABS Kantenband
Kies een afmeting
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | F424 |
| Structuur A-zijde | ST10 Deepskin Rough |
| Serienaam | Linnen Taupe |
| Productsoort | ABS kantenband |
| Kleur | Taupe |
| Afmetingen | 33 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 2.5 kg/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Decor type | Textieldecor |
| Artikelcode | 8500-022-347 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!