Egger ABS Kantenband Platinawit W980/SM
Rol à 75 meter
Kies een afmeting
33 x 0,8 mm, 75 m
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | W980 |
| Structuur A-zijde | SM SemiMatt |
| Serienaam | Platinawit |
| Productsoort | ABS kantenband |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 33 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 kg/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 9016 |
| Artikelcode | 8500-022-491 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!