EGGER W911 SM Gebroken Wit ABS Kantenband
Kies een afmeting
43 x 0,8 mm, 75 m
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | W911 |
| Structuur A-zijde | SM SemiMatt |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 43 x 0,8 mm, 75 m |
| Dikte | 0,8 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 9010 |
| Artikelcode | 8500-004-298 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!