EGGER W1000 PG Premium Wit ABS Kantenband
Kies een afmeting
23 x 1 mm, 75 m
Log in voor prijsinformatie
Al een account?
Log in
Productspecificaties
| Productgroep | Kantenband |
| Merk | EGGER |
| Serienummer | W1000 |
| Structuur A-zijde | PG PerfectSense Premium Gloss |
| Serienaam | Premium Wit |
| Kleur | Wit |
| Randafwerking | Onafgewerkt |
| Afmetingen | 23 x 1 mm, 75 m |
| Dikte | 1 mm |
| Soortelijk gewicht (circa) | 1.1 g/m³ |
| Gewicht | 5 kg |
| Kleurcode | RAL 9003 |
| Artikelcode | 8500-007-589 |
Contact
Wij staan voor je klaar
Meer weten over een product? Even sparren over een bestelling?
Of heb je advies nodig? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!